Aktuálně

V úterý 14. 5. bude trénink probíhat venku. Já jsem sice na závodech s žactvem a dorostem a Vendy má angínu, zaskočí nás ale kolega Zdeněk Bažant.

 

 

Oddílové příspěvky pro Atleťáček jsou 1 000 kč na školní rok. Nově příchozí platí až koncem září, až si děti vše vyzkouší. V TUTO CHVÍLI JE KAPACITA ATLEŤÁČKU PLNÁ, NENABÍRÁME DALŠÍ ČLENY.

V sobotu 17. března pořádáme tradiční závod v přespolním běhu - Běh Kyselkou. Závody se konají v oblasti bílého altánku na Kyselce (při cestě na stadion je železniční přejezd, ten přejdete, vydáte se po silnici a po chvilce se ocitnete u lázeňskýh budov, za nimi je altánek). Propozice naleznete zde. Předpokládáme co největší účast bílinských závodníků. 
Přihlaste se prosím u svých trenérů nebo emailem na nechvatal.jiri@centrum.cz. Jiří Nechvátal pošle společnou přihlášku, vyhneme se tak frontám a ulevíme pořadatelům. V okolí závodů bude šedivý stan s klubovou vlajkou, zde budeme mít svoji základnu (start. čísla, informace, rozcvičení aj.) Přijďte prosím ke stanu hodinu před vaší disciplínou. Více informací u svých trenérů. Omluvenky v den závodu posílejte Jiřímu Nechvátalovi formou sms na číslo 721 200 790.

Mapa, kde je tělocvična: